Think Global ABD Boston

02.9.2021

Uluslararası arenada başarılı olmak isteyen firmalar ve girişimciler için ipuçlarının, önemli bilgilerin ve tecrübelerin paylaşıldığı ihracat odaklı webinar serisi CYBERPARK Think Global tüm hızıyla devam ediyor. Serinin altıncısı olan “Think Global ABD Boston” adlı webinar, 2 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Boston Ticaret Ataşesi Muhammed Emin Torunoğlu ile Bilkent CYBERPARK Genel Müdürü Faruk İnaltekin’in açılış konuşmalarını yaptığı etkinlikte, T.C. Ticaret Bakanlığı Bilişim, Yazılım, Dijital ve İletişim Hizmetleri Daire Başkanı Hürol Karlı, Companyon Ventures Yürütücü Ortağı David McFarlane ve The eForum Genel Müdürü Katja Wild konuşmacı olarak yer aldı. Bilişim sektöründeki hizmet desteklerinin anlatılarak, Boston’daki girişimcilik ekosisteminin ve pazar fırsatlarının detaylarıyla ele alındığı webinar, izleyicilerden gelen soruların yanıtlanması ile sona erdi.


CYBERPARK Think Global, yeni ülkeler ve yeni pazarların ele alınacağı webinarlar ile önümüzdeki dönemlerde girişimcilere yol gösterici olmaya devam edecek.