DOPING INVEST CAMP’24

01.7.2024

Ankara’daki teknoloji girişimcileri, Türkiye’nin önde gelen yatırımcıları ile Bilkent CYBERPARK’ta düzenlenen DOPING INVEST CAMP'te buluştu!

Teknoloji tabanlı girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla çeşitli programlar geliştiren Bilkent CYBERPARK, DOPING INVEST CAMP programı ile girişimciler ve yatırımcılar arasında sinerji oluşturarak katma değer yaratmayı sürdürüyor. Bilkent CYBERPARK, ileri teknolojik ürünler geliştiren girişimcilere verdiği desteği, DOPING INVEST CAMP programıyla bir adım öteye taşıyarak, yatırımcılarla doğrudan etkileşim kurmalarını sağlıyor ve ekosistemi daha da güçlendiriyor.

Yatırım ihtiyacı olan ve yatırımcılarla buluşmakta zorlanan Ankara girişimcileri, 8-9 Mayıs 2024 tarihlerinde Bilkent CYBERPARK’ta düzenlenen DOPING INVEST CAMP'te, Türkiye’nin önde gelen yatırımcı kuruluşları ile bir araya geldi. Bu program kapsamında, bilgilendirme günü serisi olan Doping Invest Series'ın ilk ayağı, 3 Mayıs 2024 Cuma günü Arz Portföy, Güçlü Hukuk Bürosu ve Wisersense katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Programda, Güçlü Hukuk Bürosu tarafından girişimcilerin yatırım alma sürecinde dikkat etmeleri gereken hukuki süreçler hakkında bilgilendirme yapılırken, 2023 yılında gerçekleştirilen programda yer alan Wisersense ve Arz Portföy, yatırım süreçlerini girişimci ve yatırımcı bakış açısıyla anlattı.

Ardından, 7 Mayıs 2024 tarihinde Doping Invest Series programının ikinci ayağı Bilkent CYBERPARK H Blok Konferans Salonu’nda fiziksel olarak gerçekleştirildi. APY Ventures, DOMINO Ventures, Türkiye Kalkınma Fonu ve WePlay Ventures’ın katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte, girişimcilere yatırım sunumları hakkında bilgi aktarımı yapıldı ve 2023-2024 yılı girişimcilik ve yatırım trendleri hakkında bilgi paylaşıldı.

8-9 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen DOPING INVEST CAMP program serisinde, eğitim, panel, webinar ve yatırım görüşmelerinden oluşan etkinliklerde 20 yatırım grubundan 40 temsilci ve 50 girişimin katılımıyla toplam 178 yatırımcı-girişimci görüşmesi gerçekleştirildi.

DOPING INVEST CAMP programına destek olan tüm yatırım ağlarına ve programa ilgi gösteren girişimcilere teşekkür ederiz!