Hedef Pazar Ülkede İş Yapmak: Estonya

04.3.2021

Uluslararası arenada başarılı olmak isteyen firmalar ve girişimciler için ipuçlarının, önemli bilgilerin ve tecrübelerin paylaşıldığı ihracat odaklı webinar serisi CYBERPARK Think Global tüm hızıyla devam ediyor. Serinin üçüncüsü olan “Hedef Pazar Ülkede İş Yapmak: Estonya” adlı webinar, 4 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

T.C. Tallin Büyükelçisi Süleyman İnan Özyıldız ile Bilkent CYBERPARK Genel Müdürü Faruk İnaltekin’in açılış konuşmalarını yaptığı etkinlikte, T.C. Tallin Ticaret Müşaviri Ümit Ateşağaoğlu, Level Tax Uluslararası Vergilendirme Bölümü Ortağı Ramazan Biçer ve Sirel ve Ortakları Hukuk Bürosu Uluslararası Vergi ve İş Geliştirme Uzmanı Turgay Kuleli konuşmacı olarak yer aldı. Estonya pazarı ile ilgili önemli bilgilerin paylaşıldığı etkinlikte, Estonya’da şirket kurma ve vergi süreçleri, hukuksal süreçler ve teşvikler anlatılarak; E-Residency programları hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Webinar, izleyicilerden gelen soruların yanıtlanması ile sona erdi.


CYBERPARK Think Global, yeni ülkeler ve yeni pazarların ele alınacağı webinarlar ile önümüzdeki dönemlerde girişimcilere yol gösterici olmaya devam edecek.