Girişimler, Get in the Ring CYBERPARK 2023’de Fikirleriyle Ringde Yarışmaya Hazırlanıyor!

01.9.2023

Uluslararası girişimcilik yarışması Get in the Ring’in Türkiye ayağı 6. kez yine Bilkent CYBERPARK'ta gerçekleştiriliyor!

Get in The Ring CYBERPARK 2023’de çeşitli sektörlerden firmalar bir araya gelerek 8 Eylül 2023 tarihinde iş fikirleri ile gerçek bir ringde yarışacak.

Akbank ana partner, TR7’nin altın partner; BilgeAdam ve Openzeka’nın gümüş partner olarak yer aldığı yarışmada, yenilikçi, ticarileşme potansiyeli belirli metriklere dayanan girişimlerin başvuruları kabul edilecek.

Ulusal ve uluslararası alanlarda pekçok ödüllü program yürütmüş olan Bilkent CYBERPARK, girişimcilik serüveninde girişimcilerin yanında yer almayı ve ulusal/uluslararası arenada kendilerini göstermeleri için onlara destek olmayı hedeflemekte. Bu çerçevede girişimcilere yeni fırsatlar sunmak üzere Get in The Ring etkinliğini tekrar düzenleyecektir.

CYBERPARK’ta kurulacak olan ringde girişimciler fikirleriyle yarışacak ve jüri tarafından uluslararası ringe çıkmaya layık görülen finalist, Get in the Ring Global Final’de ülkemizi temsil edecektir.

İş fikriyle global pazara çıkmaya hak kazanan girişimci, dünyanın dört bir yanından gelen yeni girişimlerle buluşmaya davet edilecek ve Get in the Ring’in küresel yatırımcı ve ortak ağına tanıtılma fırsatı yakalayacak.

Global Final’de 100’ün üstünde ülkeden gelen girişimcilerle aynı ringe çıkıp kendinizi göstermek için başvurunuzu gitrankara@cyberpark.com.tr  adresinden iletişime geçerek yapabilirsiniz!