Bilkent CYBERPARK Web Summit 2022’de!

15.11.2022

Bilkent CYBERPARK olarak 1.11.2022 - 4.11.2022 tarihleri arasında Portekiz’in Lizbon şehrinde gerçekleştirilen, yaklaşık 75.000 kişinin katılım gösterdiği Web Summit’e, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi daveti üzerine katılım gösterdik.

Dünyanın en büyük teknoloji konferansları arasında yer alan yüksek prestijli etkinlikte dünyanın dört bir yanından yatırımcılar, girişimciler, kamu kurumları ve uluslararası girişimcilik ekosisteminin önde gelen kurumları yer aldı.

Etkinlikte, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin önderliğinde kurulan Türkiye pavilyonunda Türk girişimciler, yatırımcılar, teknopark yöneticileri ve kamu kurumu yetkilileri yurt dışındaki bağlantıları ile iş birliği görüşmelerini gerçekleştirme fırsatı yakaladılar.

Birçok Türk girişimcinin de katılım gösterdiği ve potansiyel müşteri/yatırımcıları ile bir araya geldiği etkinlikte, Avrupa ve dünyada teknoloji girişimciliğindeki son trendler ve önümüzdeki döneme yönelik önemli ipuçlarının paylaşıldığı konferanslar gerçekleştirildi.