Bilkent CYBERPARK – PwC Özel Webinar Serisi Başladı

30.11.2021

Bilkent CYBERPARK – PwC iş birliği ile yürütülecek olan ve  Bilkent CYBERPARK’ta yer alan firmaları yakından ilgilendiren önemli konuların ele alınacağı Bilkent CYBERPARK – PwC Özel Webinar Serisi’nin ilki, 26 Kasım 2021 tarihinde “Arge Faaliyetlerine Yönelik Ulusal Hibe Destekleri Programı” isimli online etkinlik ile gerçekleştirildi.

PwC  Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Ulusal Hibe Destek Programları Direktörü Kaan Memişoğlu’nun  ve Kıdemli Müdür Çağıl Hapoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen webinarda; Bilkent CYBERPARK’ta yer alan firmaların faydalanabileceği Tübitak ve KOSGEB gibi kamu kurumlarının destekleri hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı. Bilkent CYBERPARK firmalarının yoğun ilgi gösterdiği webinarda destek başvuru süreçleri, üst limitleri ve içerikleri hakkında somut örneklendirmeler de yer aldı.

Bilkent CYBERPARK firmalarına özel olarak PwC iş birliğinde kurgulanan özel webinar serisi, önümüzdeki haftalarda  ekosistem içerisinde önem arz eden diğer konu başlıkları ile devam edecek.