Bilkent CYBERPARK, Pamukkale Teknokent ile İş Birliği Protokolü İmzaladı!

07.9.2020

Bilkent CYBERPARK’ın Uygulayıcı Kululuş olarak 5 yıldır aralıksız yürütmüş olduğu BİGG MARKA programı, yeni dönemde de Uygulayıcı Kuruluş olarak programa devam edecek olup, güçlü iş birlikleriyle daha fazla girişimcinin hayallerinin gerçekleşmesine destek olmaya devam edecek.

Bu kapsamda, Bilkent CYBERPARK Genel Müdürü Faruk İnaltekin ve Pamukkale Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Mesut Aydınlı’nın katılımı ile 7 Eylül 2020 tarihinde iş birliği protokolü imzalandı.

Türkiye’nin başarı oranı en yüksek programlarından olan BİGG MARKA, bugüne kadar toplamda 62 girişimcinin 11.500.000 TL hibe alarak şirketleşmesine destek olmuştur. Teknoloji tabanlı iş fikirlerinin nitelikli birer iş planına dönüşmesi aşamasında sunmuş olduğu girişimcilik eğitimleri, iş geliştirme mentorlukları, sektör lideri firmalardan dikey mentorluklar, prototipleme desteği ve yatırımcı görüşmeleriyle girişimciler projelerini güçlendirme fırsatı elde edecekler.

Bilkent CYBERPARK’ın iş birliği ağına katılmış olan Pamukkale Teknokent ile BİGG MARKA programı, yeni döneminde de yenilikçi iş fikri olan tüm girişimci adaylarını bekliyor! biggmarka.cyberpark.com.tr üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Related Images