BİGG Programı Hakkında Tüm Merak Edilenler

25.2.2021

Bilkent CYBERPARK Genel Müdürü Faruk İnaltekin ve TÜBİTAK TEYDEB Girişim Sermayesi Destekleme Grubu Koordinatörü Elif Koşok’un katılımı ile 25 Şubat 2021, Perşembe günü “BİGG Programı Hakkında Tüm Merak Edilenler” adlı online söyleşi gerçekleştirilmiştir.

TÜBİTAK 1512 BİGG Programı girişimcilerin, teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini nitelikli birer iş planına dönüştürerek 200.000 TL hibe ile şirketleşmelerine olanak sağlamaktadır. Programın 1. Aşamasında yer alan eğitim ve mentorluk programı ise Uygulayıcı Kuruluşlar aracılığı ile gerçekleşmekte ve girişimci adaylarına başarılı bir iş planı hazırlamaları için geniş kapsamlı destekler sağlanmaktadır.

Girişimcilerin fikir aşamasından pazara çıkış sürecine kadar destek olan BİGG Programı hakkında detaylı bilgilendirme ile başlayan söyleşi, girişimcilerin başarı oranları ve güncel konu başlıklarının ele alınması ile devam etti. Ardından, program içeriğinde gerçekleştirilen yeniliklerin konuşulduğu söyleşi, katılımcılar tarafından merak edilen tüm soruların cevaplanması ile tamamlandı.

BİGG MARKA başvuruları hala devam ediyor, bu fırsatı kaçırmayın. Detaylı bilgi ve başvuru için biggmarka.cyberpark.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.