BİGG MARKA Tanıtım Etkinliği

08.6.2021

Bilkent CYBERPARK, Pamukkale Teknokent ve Konya Teknokent iş birliğinde yürütülmekte olan BİGG MARKA programı 2021 yılı yeni dönem başvuruları alınmaya devam ederken, başvuru koşullarının da değişmesi ile beraber 31 Mayıs 2021 tarihinde online tanıtım etkinliği düzenlenmiş ve girişimci adayları ile bir araya gelinmiştir.

Yeni dönem itibariyle örgün öğretimin yanı sıra açık öğretim ve ön lisans öğrenci veya mezunlarının da başvurularına uygun hale getirilen BİGG MARKA programı, yeni döneminde de girişimci adaylarına hayallerine giden yolda destek olmaya devam edecek.

Girişimci adayları ve girişimcilerden sıkça gelen sorular doğrultusunda kurgulanan BİGG MARKA Tanıtım Günü’nde, programa dair tüm detaylar paylaşılmıştır. Program içeriği, başvuru kriterleri ve BİGG MARKA programının sunduğu fırsatların ele alındığı etkinlik Bilkent CYBERPARK Instagram hesabında canlı yayın olarak gerçekleştirilmiştir. Etkinlik sonunda katılımcıların sorularına yer verilmiş olup, etkinlik aktif katılım görerek tamamlanmıştır.

Teknoloji tabanlı iş fikri olan girişimcilere temel girişimcilik eğitimleri ve birebir mentorluklar sağlayarak destek olan BİGG MARKA programı yeni dönem başvuruları devam ediyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için http://biggmarka.cyberpark.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.