Ankara Teknoloji Girişimcileri Türkiye’nin Öncü Yatırımcıları ile DOPING INVEST CAMP ’de Buluştu!

03.3.2022

Bilkent CYBERPARK tarafından yürütülen DOPING INVEST CAMP programı çerçevesinde Ankara’da yer alan teknokent firmaları Türkiye’nin önde gelen yatırımcıları ile buluştu!

Teknoloji tabanlı girişimcilik ekosistemini desteklemeye yönelik programlar tasarlayan Bilkent CYBERPARK, girişimciler ve yatırımcılar arasında sinerji oluşturarak katma değer sunmaya DOPING INVEST CAMP programı ile devam ediyor. İleri teknolojik ürünler geliştiren girişimcilere her zaman destek olan Bilkent CYBERPARK, DOPING INVEST CAMP programıyla girişimciler ile yatırımcılar arasındaki mesafeyi ortadan kaldırarak ekosistemi güçlendirmeyi hedefliyor.

Yatırım ihtiyacı olan ve yatırımcıya ulaşmakta zorluk çeken Ankara girişimcileri, Türkiye’nin önde gelen yatırımcı kuruluşları ile Bilkent CYBERPARK tarafından yürütülen DOPING INVEST CAMP programında bir araya geldi. 21-24 Şubat 2022 tarihleri arasında çevrim içi olarak düzenlenen bu programda Ankara’da yer alan teknokent firmaları her gün farklı yatırımcılar ile birebir görüşmeler gerçekleştirdi.  Türkiye’de alanında öncü 18 yatırım ağı, yatırımcı portföyleri doğrultusunda uygun olarak değerlendirilen 40 teknoloji tabanlı girişimci ile eşleşerek görüşmeler gerçekleştirdi. Yerli yatırım fonlarının yanı sıra yabancı kaynaklı fonları da bünyesinde barındıran yatırımcı kuruluşların yer aldığı programda 120’nin üzerinde birebir görüşme gerçekleştirildi. Bilkent CYBERPARK, teknoloji tabanlı girişimcilik ekosistemine katkı sağlamaya DOPING INVEST CAMP ve yürüttüğü çeşitli programlar ile devam edecek.

DOPING INVEST CAMP programı kapsamında destek olan tüm yatırım ağlarına ve programa ilgi gösteren girişimcilere teşekkür ederiz.