ANKARA START-UP ZİRVESİ’NDE GİRİŞİMCİLER SAHNEDEYDİ!

12.12.2021

Daimi partneri olduğumuz ve bu sene 15.’si düzenlenen "Ankara Start-Up Zirvesi", hibrit olarak 12 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Tüm güne yayılan ve YouTube üzerinden canlı yayınlanan 15. Ankara Startup Zirvesi, Jotform'dan Bulut Akışık'ın "Startup Ekosistemine Bir Bakış" konuşması ile başladı. Zirve, Mustafa Alpay ve Göksemin Gökalp Özdemir'in konuşmacı olarak katıldıkları "Dijitalleşen Dünya ve Ekonomide Startupların Rolü" ve Furkan Ali Yalçın, Kağan Işıldak ile Kadir Can Kırkoyun'un tecrübelerini aktardığı "Genç Girişimciler Paneli" ile devam etti.

Galata Business Angels’dan Ömer Faruk Akarca, Diffusion Capital Partners’dan Altan Küçükçınar , StartupFon’dan Gülsüm Çıracı ve İnventram’dan Cem Soysal’ın panelist olarak yer aldığı Timur Sırt’ın moderatörlüğünde unicornlar ışığında Türkiye girişim ekosistemini değerlendirdiği panelin ardından girişimciler, "Elevator Pitch" ve "Startup Battle" etaplarında yatırımcıların da aralarında yer aldığı jüriye iş fikirlerini sunma fırsatı yakaladı. Etkinlik programı Kadir Köymen ve Karbon.Solutions sunumunun ardından düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Startup Battle galibi "Easy Plan" ekibi Bilkent CYBERPARK Ofis Ödülü'nün de sahibi olurken, Elevator Pitch etabının göz dolduran ekiplerinden "Swarma" ise Bilkent CYBERPARK Ön Kuluçka Ödülü'nü almaya hak kazandı.

Etkinliği düzenleyen Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü ve tüm konuşmacılara teşekkür ediyor, Zirve'ye katılım sağlayan tüm ekiplerin ise başarılarının devamını diliyoruz.