Hizmetler

Kuluçka Merkezi

Bilkent CYBERPARK’ta, teknoloji yoğun alanlarda girişimciliği teşvik etmek amacıyla fikir sahiplerine ve yeni kurulan şirketlere uygun koşullarda ofis alanı ve danışmanlık hizmetlerinin verildiği bu merkez, 2004 yılında Dünya Bankası'nın desteği ile, 15-45 metrekare arası her türlü altyapısı hazır ofislerden oluşan Türkiye'nin ilk özel Teknoloji Kuluçka Merkezidir.

 

Bilkent CYBERPARK Atölye

Bilkent CYBERPARK Atölye, başlangıç seviyesindeki firmalara tahsis edilen ve Ankara'nın sektör ayrımı yapmadan en uygun maliyetli açık ofis kuluçka ortamını sunan ilk merkezdir.

 

Bilkent CYBERPARK Patent Destek Hizmeti

Bilkent CYBERPARK, patent almak isteyen firmalarına Bilkent TTO aracılığı ile ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır. Detaylı bilgi ve randevu için: gitt@cyberpark.com.tr

 

Micro Sermayesi Desteği

Başarılı girişimlerin Bilkent CYBERPARK tarafından değerlendirilerek gelişimlerinin hızlanması amacıyla sağlanan maddi destek mekanizmasıdır. 

 

Danışmanlık Hizmetleri

Bilkent CYBERPARK'ın çözüm ortağı şirketleri aracılığıyla verilen iş geliştirme, pazarlama, finansal kaynaklara erişim, mali müşavirlik, muhasebe, marka-patent desteği, iş hukuku ve firmaların ihtiyaç duyabileceği alanlarda danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

 

İK ve Stajyer Desteği

Bilkent Üniversitesi Bölümleri ve Bilkent Üniversitesi Kariyer Merkezi iş birliğinde CYBERPARK firmalarının eleman ve stajyer ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bilgi için ik@cyberpark.com.tr

 

Kuluçka Rehberlik Programı

Kuluçka Merkezi'nde yer alan firmaların ihtiyaçlarının tespit edilip danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin sağlandığı bir hizmettir.

 

Mentör Desteği

Kuluçka firmalarına, başarılı şirketlerin yöneticileri tarafından sağlanan birebir danışmanlık hizmetidir.

 

Bilkent TTO Hizmetleri

Bilkent CYBERPARK iş birliğinde teknoloji transferi odaklı çalışarak faaliyet veren bir destek hizmetidir.

 

PR, Basın ve Tanıtım Desteği

Bilkent CYBERPARK firmalarının, başarılı projelerinin, ürünlerinin, markalarının basın ve sosyal medyada duyurulduğu ve tanıtımlarının yapıldığı destek hizmetidir.

 

Eğitim ve Etkinlikler

Bilkent CYBERPARK firmalarının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda düzenlenen:

Eğitim, seminer, bilgilendirme günleri, konferanslar, yatırımcılarla girişimcileri bir araya getiren özel kurgulanmış iş birliği görüşmeleri

Yarışmalar (Ankara Start-up ZirvesiGet in the Ring)

Hızlandırma programları (CYBERPARK Accelerator ProgramDoping XL)

Kümelenme programları (Bil-Tel)

 

Konferans, Sergi ve Toplantı Alanları

Bilkent CYBERPARK’ta, konferans salonu ve çeşitli büyüklükte toplantı, eğitim odaları ve sergi/fuaye alanları bulunmaktadır. İmkanlardan yararlanmak için başvuru formunu doldurarak rezervasyon@cyberpark.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

 

Mali Müşavirlik, İş Hukuku ve Vergi Yönetimi Danışmanlığı

Bilkent CYBERPARK'ta, mali müşavirlik, denetim ve hukuk şirketleri ile yapılan iş birlikleriyle Bölge firmalarına özel olarak Teknoloji Geliştirme Bölgeleri mevzuatı ve uygulama esasları hakkında ücretsiz bilgi günleri düzenlenmektedir.

 

Diğer Hizmetlerimiz:

Bilkent CYBERPARK’ın firmalarına sağlanan başlıca operasyonel ve idari destekler arasında;

 • Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri
 • İletişim Hizmetleri
 • Sosyal Aktiviteler
 • Konferans, Kongre, Sergi Olanakları
 • Sigorta Hizmetleri
 • Yiyecek - İçecek Hizmetleri
 • Alışveriş İmkanları
 • Posta Hizmetleri
 • İlk Yardım Hizmetleri
 • Altyapı Hizmetleri
 • Güvenlik ve İtfaiye Hizmetleri
 • Bakım, Onarım, Yeşil Alan Düzenlemesi
 • Temizlik Hizmetleri
 • Bankamatik

 

İlgili Görseller