Bilkent CYBERPARK Girişim 23’te!

10.5.2024

Bilkent CYBERPARK, 7-8 Mayıs tarihlerinde The Ankara Otel ATG’de gerçekleştirilen Girişim'23 etkinliğinde teknoloji ekosistemi ile buluştu. Konferanslar, paneller, B2B görüşmeler, tanıtım stantları, ödüllü yarışmalar gibi birçok etkinliğin gerçekleştiği Girişim'23’te, Bilkent CYBERPARK bölgemizde yer alan firmalarla birlikte etkin bir şekilde yer aldı.

Bilkent Cyberpark fuar destekleri ile firmalarına projelerini ve kendilerini tanıtma fırsatı sunmaktadır. Bu kapsamda, bu yıl Bilkent CYBERPARK firmalarından; yapay zeka tabanlı oyun, mobil oyun ve animasyon alanında çalışan “Curve Animasyon”, Netflix icin yapay zeka destekli patentli aile filtresi uygulaması geliştiren “Fatih Çağatay Akyon (SafeVideo AI)”, yapay zeka eğitim asistanı geliştiren “Naviga AI”, enerji ve araç şarj yazılımı konusunda proje geliştiren “Oasis Teknoloji” Girişim 23’te yer almıştır.

Ankara’da teknoloji ekosistemini geliştirmeye yönelik düzenlenen bu etkinlikte, Bilkent CYBERPARK standı yoğun ilgi gördü. Girişim 23, hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için önemli bir buluşma noktası oldu ve teknoloji sektöründeki yenilikçi gelişmelere ev sahipliği yaptı.